Пішохідний міст на Володимирському узвозі: переваги і побажання

Пішохідний міст на Володимирському узвозі: переваги і побажання

Як довго та незручно йти пішки від Володимирської гірки до Арки дружби народів! Складно велосипедистам, жінкам із дітьми, не кажучи вже про людей поважного віку. Весь шлях швидким темпом займає щонайменше 20 хвилин. 

На щастя, до Дня Києва планують завершити будівництво пішохідного мосту, який виконуватиме не тільки естетичну функцію, але й практичну - економитиме час та сили.

Будь-яке місце, де є міст, вважається романтичним. Пішохідний міст на Володимирському узвозі не стане винятком.

Мені здається, цей міст нам давно був потрібний, - коментує перехожий Максим. - По-перше, для побачення з дівчиною це - ідеальний варіант, навіть якщо вона одягне підбори. Лише 7 хвилин - і ми вже на протилежній стороні. А що зараз? Поки ми спустимось з одного схилу, піднімемося на інший, а ще й підземка...

Не обійшлося і без зауважень. Деякі кияни надто гостро сприймають нові будівельні роботи у столиці.

Я вважаю, що «добрі наміри» міської влади приховують руйнацію історичної пам’яті цієї території, – коментує киянин Дмитро.

Особисто мені не заважає цей міст. Краєвид з нього пречудовий, тут зручно як місцевим, так і туристам, – зауважила Діана. – Я, наприклад, з Одеси, проте частенько буваю в Києві. Коли я приїздила сюди востаннє цього мосту ще не було. Мене це дуже здивувало і я вже чекаю на відкриття цієї споруди.

Відеооператор Олександр БАРКІН