У Совських ставків з'явився шанс на виживання: що зроблено

У Совських ставків з'явився шанс на виживання: що зроблено

Будівництво колектору, який врятує екосистему Совських ставків, планують завершити до кінця 2019 року. Через зношеність конструкцій, він тривалий час забруднював Совські ставки. Про це повідомляють у Солом’янській РДА. Новий колектор – це гігантська споруда, складна у будівництві, але дуже потрібна для міста.

Як повідомив директор КП «Солом’янка-Сервіс» Микола Березівський, станом на квітень генпідрядник виконав уже 67 відсотків робіт. Зокрема було побудовано 13 вертикальних стволів по вулиці Володимира Брожка і прокладено 370 пог. м трубопроводу.

Однак через незначний обсяг фінансування на 2019 рік, виникла загроза, що роботи припинять, і постраждає прилегла територія та приватні будинки.

У зв’язку з голова Солом’янського району Ігор Довбань ініціював розпорядження про збільшення фінансування на будівництво колектору шляхом перенесення грошей з одного об’єкту на зазначений проект.

– Ситуацію врятує тільки новий каналізаційний колектор. Крім того, це дасть змогу мешканцям цілого мікрорайону Олександрівської слобідки, підприємствам і закладам соціальної сфери отримувати якісний сервіс від «Київводоканалу». Також до нового колектору зможуть підключитись і мешканці Турецького містечка, які зараз для каналізування експлуатують старий колектор, – зазначив Ігор Довбань.