Юні журналісти з 7 країн світу приїдуть на столичний фестиваль

Юні журналісти з 7 країн світу приїдуть на столичний фестиваль

17 – 19 травня у Київському Палаці дітей та юнацтва зберуться юні журналісти, фотографи, блогери, телевізійники на Міжнародний Фестиваль, цьогорічна тема якого «Брендинг моєї країни, моєї родини».

– Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» – це журналістика без кордонів, яка щороку об’єднує юних журналістів різних країн світу для зустрічі у Києві у спільному прагненні – реалізації в журналістиці, пояснюють організатори.

На XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс завітають близько 300 учасників із 7 країн світу: Білорусі, Польщі, Франції, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Словенії та з 17 областей України. Серед учасників фестивалю більше 40 дітей з Луганської й Донецької областей. У заходах Фесту також візьмуть участь понад 500 киян – учасників і переможців міських форумів, прес-боїв, фото-фристайлів, літературних та журналістських конкурсів.

Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі – журналісти-практики провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.

До Оргкомітету Фестивалю надійшло близько 1000 робіт у 10 номінаціях: «Літературний твір», «Газета», «Журналістська робота», «Інтернет-журналістика та ІТ-проект», «Медіа-проект», «Телефільм», «Фоторепортаж», «Радіоробота», «Голос покоління Z», «Традиції та новаторство».

Традиційні програмні заходи Фестивалю: урочиста церемонія нагородження переможців, алея «Прес-весни», квести, майстер-класи від фахівців та нічна редакція «ІнфоМанія». Крім того, на учасників та гостей «Прес-весни на Дніпрових схилах» чекають: робота On-LINE редакції, вечірка «Open Air», екскурсія «Вечірній Київ у Дні Європи», брифінг «Древній Київ. Подорожуй у часі!», ярмарок медіа-ідей «Вільна преса – вільна країна», інтерактивні локації відділів КПДЮ та вишів, бліц-досвід керівників делегацій тощо.

Однією з особливостей Фестивалю є номінація «Голос покоління Z», де юні учасники оцінюють роботи дорослих журналістів-професіоналів, які пишуть про молодь і для молоді.