Весняна сімка: квітучі локації Києва

Весняна сімка: квітучі локації Києва

Де у Києві відпочити та зробити яскраві фото серед сакур, тюльпанів або магнолій? «Вечірній Київ» зібрав 7 улюблених квітучих локацій для киян та гостей столиці!

Співоче поле

На відвідувачів чекає казкова виставка тюльпанів, яскраві фотозони, розваги, квітковий та хенд-мейд ярмарок, зона фуд-корту, майстер-класи та багато іншого.

Де: вул. Лаврська, 33.

Парк «Наталка»

Парк на столичній Оболоні тішить не тільки річковими пейзажами, а й зручними альтанками, дитячими та спортивними майданчиками, доглянутими газонами.

Особливою популярністю користується романтична лавка – ажурне біле серце серед тюльпанів.

Де: Оболонська Набережна.

ВДНГ

На території є зона відпочинку «Яблуневі сади», де можна насолодитися цвітінням дерев та відпочити у дерев’яних альтанках. Влітку тут відкривається «Сад гамаків», що стає улюбленою локацією для яскравого відпочинку.

Де: проспект Академіка Глушкова, 1.

Сквер біля Національної опери України

Біля Національної опери України квітне сакура. Вдале місцерозташування у центрі міста приваблює багато киян та гостей столиці.

Де: вул. Володимирська, 50.

Ботанічний сад імені академіка О. В. Фоміна

Ботсад особливо прекрасний у період цвітіння рододендронів та долини магнолій. Вже на початку травня тут розпустяться чарівні японські рододендрони.

Де: вул. Симона Петлюри, 1.

Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України

Тут знаходиться найбільша у Східній Європі колекція білих магнолій. Всього ж відвідувачі можуть побачити близько 30 видів і різновидів магнолій – червоного, рожевого, фіолетового і жовтого кольорів. Крім цього, варто ще поглянути на тюльпани, нарциси, півонії, іриси та найбільшу колекцію бузку в Києві, який вже скоро зацвіте.

Де: вул. Тимірязєвська, 1.

Парк «Кіото»

Найвідоміша локація у Києві, яка славиться найдовшою в країні алеєю сакур.

Архітектори намагалися максимально зберегти вигляд і символіку зеленої зони, що притаманні японським скверам. На території зеленої зони є ставок з водоспадом, ірисами і острівцем, потрапити на який можна трьома ажурними містками.

Де: вул. Кіото.