Пріорка до листопада попрощалася з тротуарами на 10 вулицях

Пріорка до листопада попрощалася з тротуарами на 10 вулицях

Відсьогодні на 10 вулицях на Пріорці у Подільському районі Києва знімуть тротуарне покриття. Через проведення реконструкції електричних мереж, тротуари демонтують на вулицях Вербовій, Шахтарській, Сім’ї Кульженків, Луговій, Коноплянській, Бережанській, Пріорській, Полярній, Миколи Гулака та провулку Автозаводському. Ремонтні роботи триватимуть з 6 травня до 22 листопада цього року.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 785 від 26 квітня 2019 року.

Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські електромережі» з 06 травня 2019 року до 11 грудня 2019 року здійснити тимчасове зняття тротуару… у зв’язку з виконанням робіт з реконструкції електричних мереж.., – зазначається у тексті Розпорядження.

Згідно документу, під час виконання робіт «ДТЕК Київські електромережі» має дотримуватися всіх вимог законодавства та забезпечити на цій території вільний і безпечний рух пішоходів.

По завершенню реконструкції, до 22 листопада цього року компанія має викласти тротуари фігурними елементами мощення, відновивши покриття на всю ширину та довжину,

Оновлені тротуари будуть передані на баланс комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління… Оболонського району».

Нагадаємо, раніше у Святошинському районі біля метро Академмістечко сім вулиць втратили тротуарне покриття.

На фото – вул. Лугова.