Виставу про чеченську війну покажуть у Молодому театрі

Виставу про чеченську війну покажуть у Молодому театрі

8 та 9 травня на камерній сцені Молодого театру відбудеться прем’єра вистави «Ласкаво просимо до пекла» за п‘єсою Володимира Зуєва «Мамочки». Російський драматург ще у 2006 році написав про російську війну в Чечні. У цій п‘єсі промовисто звучить позиція простих росіян щодо дій їхнього головнокомандувача. Жахи війни показано через біль матерів тих російських хлопців, які загинули у безглуздій кривавій бійні.

Час іде, але загарбник не змінюється, не виправляє помилок історії, не зупиняє наступ. І от сьогодні слова, сказані про чеченську війну, можна слово в слово повторити про війну на Донбасі.

– «Молодому театру» стало цікаво зазирнути в обличчя ворога, побачити смерть його очима, спробувати знайти спосіб зупинити страхіття, покарати агресора та жити в мирі, розповіли у театрі.

До слова, у театрі наголошують, що у виставі використовуються документальні матеріали, російська мова та «русскій» мат. Крім того, неповнолітнім, особам з нестабільною психікою та екзальтованим псевдопатріотам перегляд не рекомендують.

Автор – Володимир Зуєв.

Режисер-постановник – Андрій Білоус.

Художник-постановник – з.д.м. України Борис Орлов.

Музичне рішення – Олесі Стефаник.

Пластичне рішення – Ніни Колеснікової.

Помічник режисера – Поліна Лук’яненко.