Кому продали торговий центр Arena City

Кому продали торговий центр Arena City

Столичний торговий центр Arena City, який розташований у самому центрі Києва біля Бессарабської площі, придбала компанія Сергія Тігіпка. Загальна площа ТЦ складає 14 тис. кв. м, у тому числі торгова – 10 тис. кв. м. За даними ЗМІ, сума угоди склала $13 – 15 млн доларів.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на портал nv.ua.

Інформацію про угоду підтвердили три джерела: директор мережі торгових центрів, консультант з нерухомості та інвестиційний банкір. Продавцем виступила Group DF Дмитра Фірташа. Фірташ хотів виручити за центр близько $20 млн, але сума угоди склала в районі $13  – 15 млн. Представники Group DF та Сергія Тігіпка коментарі не надали, – йдеться у повідомленні.

Компанія Group DF виставила «Арена Сіті» на продаж більше року тому. Раніше Дмитро Фірташ почав продавати й інші свої активи у сфері нерухомості. Наприклад, у 2016 році 50% активів бізнес-центру «Парус» придбав партнер власника, девелопер Вагіф Алієв.

На думку експертів, «Арена Сіті» – привабливий торгово-офісний центр, який завжди буде користуватися попитом. Здавати там офіси можна за максимальну в Києві орендну плату. Ще більше можна виручити за приміщення під ресторани, адже місце користується великою популярністю у туристів.

Нагадаємо, Smart Plaza на Оболоні продають, хто купив ТРЦ.