У столиці стартує музичний проект про життя і творчість Рахманінова

У столиці стартує музичний проект про життя і творчість Рахманінова

Національна філармонія України представляє новий проект – музично-літературну трилогію «Чародій Рахманінов. Життя і доля» («Чародей Рахманинов») за однойменною книгою київського письменника Олександра Головцова.

У першій частині трилогії «Бузок», що презентують 2 травня, – фортепіанні, інструментальні, вокальні твори, «Всеношна» для мішаного хору, романси, кращий з яких – «Бузок», що став естетичним символом романсового розділу творчості композитора, дав назву стартової постановки проекту.

Друга постановка трилогії «Рахманінов і Шаляпін» буде представлена 1 червня. Вона присвячена життю і творчості, переплетенню життєвих шляхів близьких один одному представників світового музичного мистецтва.

У програмі третьої постановки, яка відбудеться 18 жовтня прозвучать оперні твори та Концерт №2 для фортепіано з оркестром С. Рахманінова.

У концертах беруть участь видатні артисти: Тарас Штонда, Анастасія Тітович, Борис Лобода, Сусанна Чахоян, Юрій Кот, Герман Сафонов, Олена Строган, Ірина Семененко, Андрій Маслаков, Антоній Баришевський, Марія Віхляєва, Лариса Деордієва, Наталія Насікан.

Початок концертів о 19:00.
Місце проведення: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитків: 70 – 300 грн.