У Києві збирають гроші на меморіальну дошку загиблому політологу

У Києві збирають гроші на меморіальну дошку загиблому політологу

Виготовлення пам’ятної дошки на честь відомого громадського діяча, політолога та юриста Олексія Курінного, який два роки тому разом із чотирма колегами загинув в автокатастрофі, коштуватиме 60 тисяч гривень. Про це повідомив член Комісії з питань найменувань Тиміш Мартиненко-Кушлянський на своїй сторінці у Facebook.

Нам ніяк не обійтись без підтримки та допомоги громади. З цієї хвилини ми оголошуємо офіційний початок збору коштів на виготовлення на встановлення дошки нашому побратиму. Займатиметься збором благодійних внесків пані Тетяна Попова, яку ви всі добре знаєте по активній громадянській позиції та численних патріотичних ініціативах у Києві.

Ваші пожертви уклінно просимо перераховувати на картку: 4149 4993 4075 3589 Попова Тетяна Олексіївна. У призначенні платежу просимо зазначати: "на виготовлення дошки Олексію Курінному", - написав Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

Нагадаємо, що Комісія з питань встановлення пам’ятних знаків 17 квітня ухвалила рішення про встановлення меморіальної дошки на честь Олексія Курінного на фасаді гімназії «Києво-Могилянський колегіум», що на Троєщині (вул. Теодора Драйзера, 9-А).

Саме тут минули найкращі дитячі роки Олексія. Саме тут він сформувався як особистість. Дошку буде виготовлено відомим українським скульптором Олександром Михайлицьким з поліефірної смоли тогованої під бронзу, - розповів Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

За його словами, встановлення пам’ятної дошки на фасаді гімназії «Києво-Могилянський колегіум» стане вагомим внеском у патріотичне виховання київської молоді, адже гімназія та її вихованці шанують і бережуть пам’ять про свого відомого випускника.