Увага! Рух транспорту проспектом Перемоги буде перекрито

Увага! Рух транспорту проспектом Перемоги  буде перекрито

Увага! Рух транспорту проспектом Перемоги у напрямку центру буде частково перекрито з 18 до 20 вересня

Протягом 19 та 20 вересня (субота та неділя) буде повністю перекрито рух проспектом Перемоги біля Шулявського шляхопроводу. Рішення сьогодні було прийнято Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Це пов’язано із виходом з ладу та необхідністю заміни газових засувок.

Крім того, з 16:00 18 вересня до 18:00 20 вересня будуть відключені тролейбусні лінії від електроживлення (маршрут №5 і №7). Також заплановане припинення подачі газу підприємствам і організаціям, які попадають у зону проведення аварійних робіт.

 - Враховуючи, що існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, ми ставимо вимогу до усіх профільних служб вжити заходів, аби уникнути подальшого розвитку аварійної ситуації. Ми мобілізували всі ресурси і, сподіваюся, до вечора неділі, 20 вересня, завершимо всі відновлювальні роботи, – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та перепросив киян за тимчасові незручності.

На час проведення робіт буде забезпечено цілодобове чергування представників інженерних служб біля газових колодязів на просп. Перемоги, а також цілодобове чергування пожежного автомобіля та взводу «Київської служби порятунку».

Наразі розробляється тимчасова схема руху, встановлюються необхідні дорожні знаки та знаки маршрутного орієнтування на ділянці від вул. Гарматної до вул. Янгеля.

Схему об’їзду ділянки буде оприлюднено найближчим часом.