У столиці починаються поминальні дні: чого не варто робити

У столиці починаються поминальні дні: чого не варто робити

Влада столиці радить містянам відмовлятися від штучних квітів на кладовищах. На думку Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, краще принести на могили живі квіти, утилізація яких не завдає шкоди довкіллю на відміну від пластикових виробів.

Крім того повідомляється, що на міських кладовищах завершується підготовка до поминальних днів. Працівники ритуальної служби СКП «Спецкомбінат ПКПО» зараз приводять в належний санітарний стан території кладовищ.

Нагадаємо, що розпорядженням КМДА затверджено графік проведення поминальних днів у 2019 році на кладовищах Києва. Під час проведення поминальних днів буде організовано роботу додаткових маршрутів наземного пасажирського транспорту.

Поминальні дні відбуватимуться на кладовищах за таким графіком:

5 травня – на Пирогівському, Корчуватському, Мишоловському, Чапаєвському, Північному, Лісовому, Пуща-Водицькому, Південному, Святошинському, Братському, Михайлівському, Соломʼянському, Совському, Шулявському, Старообрядному кладовищах, у Державному історико-меморіальному Лукʼянівському заповіднику;

6 травня – на Дарницькому, Позняківському, Бортничанському, Вигурівському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському, Біличанському, Жулянському кладовищах;

7 травня – на Байковому, Биківнянському кладовищах, у РС СКП «Київський крематорій»;

8 травня – на Міському кладовищі;

9 травня – на Військовому кладовищі, а також на Меморіалі на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави.

Крім того, для повторних поховань, згідно із розпорядженням КМДА № 616, буде відкрито ділянку 8-А Північного кладовища, що дасть змогу провести повторні поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні тощо.