На скільки подешевшав газ для населення з 1 травня

На скільки подешевшав газ для населення з 1 травня

З 1 травня 2019 року НАК «Нафтогаз України» знизив ціни на газ для населення та для теплової генерації – вартість 1 тисячі кубометрів газу (включаючи ПДВ та транспортування) зменшилась з 8 550 грн до 8 247 грн. Таким чином споживачі платитимуть 8,23 грн за 1 кубометр газу замість 8,55 грн.

Про це повідомила прес-служба НАК «Нафтогаз України».

– НАК «Нафтогаз України», спільно з представниками уряду, розробила новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна), – йдеться у повідомленні.

За інформацією НАК, зміни до чинних угод на продаж газу між «Нафтогазом» і всіма контрагентами, які купують його згідно з вимогами «Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу...», буде внесено протягом травня 2019 року.

Нагадаємо, у квітні Міністерство енергетики та вугільної промисловості направило НАК «Нафтогаз України» листа з вимогою знизити ціни на газ для населення з травня.