За скільки мільйонів реконструюють ТРЦ “Караван”

За скільки мільйонів реконструюють ТРЦ “Караван”

Столичний торгово-розважальний центр “Караван” планують реконструювати, вклавши у це близько 8 млн доларів. Буде оновлено внутрішній простір ТРЦ - змінено конфігурацію секцій, осучаснено зовнішній вигляд будівлі, упорядковано прилеглу територію.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на прес-службу керуючої компанії ТРЦ - DCH Infrastructure & Real Estate (DCH I&RE).

- Мова йде про зміну концепції київського ТРЦ “Караван” – приведення її у відповідність з поточною ринковою кон’юнктурою. У той же час нова концепція стане логічним продовженням нинішньої, яка підтвердила свою успішність за 15 років роботи об’єкта: доступний шопінг і розваги, – говориться в повідомленні.

В результаті змін керуюча компанія розраховує на збільшення кількості відвідувачів ТРЦ та покращення його бізнес-показників.

Довідка. Корпоративні права керуючої компанії мережі ТРЦ “Караван” у 2013 році придбав бізнесмен Олександр Ярославський. З 2016 року він став її одноосібним власником, викупивши частки партнерів - американських інвестфондів Citi Venture Capital International та Apollo.

Нагадаємо, із травня “Ашан” біля Троєщини закривається: хто прийде натомість.

Фото - RAU.