Київські школярі допомогли правоохоронцям знищити наркорекламу

 Київські школярі допомогли правоохоронцям знищити наркорекламу

Реклама наркотиків буквально заполонила столицю. Невідомі малюють фарбою на парканах, стінах шкіл і житлових будинків Інтернет-адреси продавців небезпечного зілля. 

У Дарницькому районі правоохоронці спільно з активістами громадської організації «Міжнародна антинаркотична асоціація» та школярами провели рейд по знищенню злочинних графіті. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.   

- Вони разом зафарбовували адреси продажу наркотиків в мережі Інтернет, розміщені на фасадах будинків та зупинках громадського транспорту. Крім того, поліцейські розповіли учням про кримінальну відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів та шкідливий вплив таких речовин на організм людини, - йдеться у повідомленні.   

Аналогічний захід правоохоронці провели у Деснянському районі. Там поліцейські та активісти знищували нарко-графіті разом із вихованцями Київського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Як розповідав «Вечірньому Києву» громадський діяч, мешканець Солом'янського району Олександр Чумаченко,  який більше року разом із друзями зафарбовує Інтернет-адреси наркодилерів, подібних написів у столиці тисячі.  

 - На місці знищених графіті з’являються нові. У зафарбуванні цієї реклами нам допомагають комунальні служби Солом'янського району. Кожні вихідні ми проводимо рейди і перевіряємо, чи не з’явилися раптом нові написи, і при потребі знову беремося за балончики із фарбою. Не можна заплющувати очі і робити вигляд, що цього не має, не існує, - сказав Олександр Чумаченко.