Новий міст на Володимирському узвозі: що думають кияни

Новий міст на Володимирському узвозі: що думають кияни

Будівництво велосипедно-пішохідного у Києві вже на фінішній прямій.  Нещодавно добудували останній прогін і міст нарешті  поєднав Володимирську гірку та Арку дружби народів. Споруду  обіцяють відкрити до Дня Києва, тож містяни з нетерпінням чекають на цю подію.

Міст на Володимирському узвозі має стати новою візитівкою Києва. Цікаво, що думають з цього приводу кияни? Про це дізнавалися журналісти «Вечірнього Києва».

Дуже добре, що збудували цей міст – чудова ідея! Я вважаю, що її потрібно було втілити в життя навіть раніше, – коментує киянин Сергій. – Думаю, із завершенням робіт цей мостовий перехід буде одним з найпопулярніших місць у Києві, особливо серед молоді. Про закоханих я взагалі мовчу – одна романтика!

Хоч у більшості людей міст викликає позитивні емоції, деяких людей все ж таки не покидають хвилювання з приводу надійності та безпечності такої споруди.

Якщо бути відвертим, то мене хвилює інформація про те, що роботи ведуться поруч з об'єктами Всесвітньої спадщини, ще й  вирубують дерева на схилах Дніпра… Чи достатньо уваги приділили гідрогеологічним прогнозам? Якими будуть наслідки, якщо ґрунтові води будуть спрямовані у напрямок опри мосту? Проте, з точки зору інфраструктури, прогулянок, велосипедистам, батькам з дітками та колясками буде дуже зручно, – розповідає перехожий Анатолій.

Відеооператор Олександр БАРКІН