Київських старшокласниць запрошують на безкоштовні лекції з сексуального виховання

Київських старшокласниць запрошують на безкоштовні лекції з сексуального виховання

У травні в столиці пройдуть просвітницькі тренінги програми #InGirlsWeTrust. Вони організовані в рамках реалізації проекту ГБ-3 № 467 «Про підвищення обізнаності про статеве та сексуальне виховання серед дівчат-підлітків м. Київ».

– Дослідження U-Report 2017 року показало, що 94% українських школярок вважають, що володіють недостатньою кількістю інформації про статевий розвиток і сексуальне виховання, розповіла авторка проекту, лікар-гінеколог Олена Ситенок– Згідно з даними дослідження ЮНІСЕФ 2015 року в Україні, лише 15% дівчат 15-19 років використовують контрацепцію. Відповідно, зростає рівень абортів серед дівчат цієї вікової категорії. Від усіх абортів, це 6%. Досить високий відсоток, враховуючи, що невелика кількість дівчат цього віку живуть статевим життям. Наша система освіти передбачає певну обов'язковість, адже в школі діти сприймають інформацію як таку, що їх змушують вчити. Тому ми проводимо тренінги не в школах, а офлайн і онлайн. Участь у них добровільна. Всі охочі також матимуть доступ до матеріалів, які ми викладаємо в Інтернеті. 

У програмі #InGirlsWeTrust дівчат-підлітків навчатимуть, як уникнути вагітності доти, доки ти ії не плануєш, як захиститися від інфекцій, що передаються статевим шляхом (включаючи ВІЛ і гепатити В та С), не боятися сексуальних стосунків і вміти говорити про них зі своїм партнером, як не соромитися місячних і знати, що робити, якщо вони болісні. Учасниці зможуть отримати відповіді на питання, що їх хвилюють. 

Програма складається з трьох модулів:
12 травня 11:00-17:00 – Лекція-бесіда за участі психолога Ганни Покровської.
18 травня 11:00-17:00 – Лекція-бесіда за участі гінеколога Наталії Лелюх.
25 травня 11:00-17:00 – Лекція-бесіда за участі інфекціоніста Юрія Жигарєва.

На тренінги запрошують дівчат віком 14-19 років, що мешкають у Києві. Участь безкоштовна. Реєстрація на програму.

Також можна підписатися на сторінку та YouTube-канал, де викладатимуть корисну інформацію від експертів.