Модернізм і сучасність: київський Річковий вокзал відкриє перший арт-проект

Модернізм і сучасність: київський Річковий вокзал відкриє перший арт-проект

Цієї суботи на Річковому вокзалі відкриється перша виставка сучасного мистецтва «Renovation».

Виставка, що розміститься на першому поверсі вокзалу, представить роботи 12 українських художників, фотографів та скульпторів, які були визнані найкращими з-поміж 190 претендентів відкритого конкурсу. Офіційне відкриття відбудеться 27 квітня о 19:00.

Куратор виставки Даша Біленко розповіла, що у арт-проекті нашаровуються і органічно взаємодіють між собою дві часові площини: модернізм 60-х і сучасне мистецтво авторства молодих українських художників.

– На момент створення фресок у будівлі Річкового вокзалу, вони були дуже інноваційними з точки зору поєднання використаних матеріалів. Тому і сьогодні в арт-просторі хочеться підтримати ідею виходу за рамки за допомогою концептуального мистецтва, яке, в тій чи іншій мірі, буде перегукуватися з архітектурним надбанням, – пояснює куратор виставки.

Вона зазначає, що серед робіт конкурсантів є дуже багато емоційних творінь. Тому відвідувачам вдасться простежити не тільки зовнішню реновацію легендарної будівлі, але і внутрішні перевтілення самих художників.

Біля Річкового вокзалу також розміститься фуд-проект «Бухта Food Station», що включає в себе 17 точок з їжею, два бари і лаунж-зону. З 28 квітня він починає свою роботу в тестовому режимі, а 4-5 травня фуд-корт чекає всіх гостей на офіційному відкритті.

Коли: 27 квітня – 15 травня.
Де: Річковий вокзал (Поштова площа, 3).
Вхід вільний.

Нагадаємо, який вигляд мав Річковий вокзал з середини у вересні минулого року.