«Карткою киянина» та її проблемами займеться спеціальна робоча група

«Карткою киянина» та її проблемами займеться спеціальна робоча група

Місто вирішило створити постійну робочу групу, яка буде займатися усіма проблемами, пов’язаними із впровадженням муніципального сервісу “Картка киянина”. Допомагати налагоджувати роботу сервісу будуть усі департаменти КМДА, які опікуються сферами, де використовується Картка, як то транспорт, соціальна допомога, освіта, охорона здоров’я тощо.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 739 від 24 квітня 2019 року.

– Утворити робочу групу з питань впровадження та функціонування в місті Києві багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина», і затвердити її склад, йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, робоча група є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при КМДА.

Вона буде визначати як стратегічні цілі впровадження “Картки киянина” та конкретні механізмів реалізації цього сервісу.

До складу робочої групи увійшли заступник голови КМДА Микола Поворозник, який є головою групи, заступниця голови КМДА та голови робочої групи Марина Хонда, секретар робочої групи Дмитро Турчак, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, а також керівники відповідних профільних департаментів.

Йдеться про Департамент охорони здоров’я, Департамент транспортної інфраструктури, Департамент соціальної політики, Департамент освіти та науки, Департамент культури, Департамент промисловості та розвитку підприємництва, а також Департамент інформаційно-комунікаційних технологій та КП ГІОЦ (Головний інформаційно-обчислюваний центр).

Робоча група має аналізувати ефективність впровадження картки, надавати пропозиції Київраді щодо підготовки проектів рішень, необхідних для її функціонування.

Комісія також має право вивчати можливості для залучення банків та інших компаній, з метою надання пільг, доплат, допомог та компенсацій, сервісів та знижок, які будуть доступні власникам Картки.

Нагадаємо, які переваги надає користувачу «Картка киянина».