Зелена оаза міста: кияни розповіли про улюблені парки

Зелена оаза міста: кияни розповіли про улюблені парки

Нарешті за вікном справжня весна. Час, коли хочеться не сидіти вдома, а гуляти, і вдень, і ввечері. А найкращим місцем для прогулянок є парки.

«Вечірній Київ» вирішив поцікавитись у місцевих та гостей столиці, які парки є їхніми фаворитами.

Я пишаюсь парком «Наталка», який знаходиться на Оболоні. Там чудові дитячі майданчики, велодоріжки та й взагалі там є все, що потрібно, – ділиться враженнями киянка Тетяна.

Студентка університету імені Тараса Шевченка звертає увагу на ландшафтний дизайн міських парків.

– Насправді у Києві є дуже багато цікавих парків, мої улюблені – Голосіївський, Маріїнський і парк Шевченка. Якщо говорити про недоліки, то потрібно ретельніше працювати над ландшафтним дизайном. Хотілося б бачити більше тематичних парків, – коментує студентка Марія.

Загальна тенденція дуже позитивна. Парки та сквери активно реставрують та оновлюють. Неможливо це не помітити і тут хочеться відзначити міську владу з хорошої сторони, – зазначає перехожий Максим.

– Обожнюю парк Перемоги. Шикарне місце для прогулянок. Є де покататися на роликах, велосипеді, або з дитячою коляскою. Дітям є де пограти. Ще люблю це місце за розкішні краєвиди. Можна взяти кави, прийти сюди і насолоджуватися природою. Увечері взагалі казково, – розповідає місцева мешканка Світлана.

Відеооператор Олександр БАРКІН