У Києві проведуть відкритий урок з європейських цінностей для школярів

У Києві проведуть відкритий урок з європейських цінностей для школярів

15 травня о 9:00 відбудеться Всеукраїнський відкритий тренінг «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню Дня Європи в Україні.

Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття себе «громадянином Європи», усвідомлення своєї приналежності до Європи серед молодих українців.

До онлайн-уроку запрошуються учні 8-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів України.

Учасники: Еміне Джапарова – перша заступниця міністра інформаційної політики України; Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Майкл Щур – український тележурналіст, актор, сценарист і музикант.

На YouTube-каналі «Укрінформ» буде забезпечено онлайн-трансляцію, а тому всі школи матимуть можливість дистанційно долучитися до заходу, а також використати матеріали відкритого уроку в майбутньому.

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна. 

Нагадаємо, на Михайлівській площі облаштують 4 острівці до Дня Європи.