Журналісти запрошують на авторську екскурсію «Київ корупційний»

Журналісти запрошують на авторську екскурсію «Київ корупційний»

Унікальну авторську екскурсію «Київ корупційний» проведуть журналісти-розслідувачі Олекса Шалайський та Юрій Ніколов (сайт «Наші гроші»).

– Хочете знати правду про сучасне життя столиці? Що ховається за незграбними надбудовами, за руїнами і розкішними фасадами в самому центрі Києва? Які корупційні схеми, пов’язані з центральними кварталами столиці, виявили українські журналісти-розслідувачі? Приходьте на екскурсію, – анонсується на сторінці заходу.  

Учасники дізнаються: як виглядає фонтан, на який витратили півмільйона доларів, чим білі каштани відрізняються від червоних, куди поділися червоні, і хто на цьому заробив, як розікрали під забудову землю під заводом “Арсенал”; які скарби знайшли в одній із квартир в Пасажі на Хрещатику, і що сталося з їхнім власником; хто і за скільки купив у міста нерухомість на Хрещатику (а головне, чому так дешево); темне минуле новобудови біля Маріїнського парку; веселе теперішнє «вертолітного майданчика Януковича»; чому не збудували Музей історії Києва і не будують Музей Майдану; які будинки держава отримала в обмін, віддавши «Межигір’я» приватній фірмі, і що сталося потім; як Верховна Рада ремонтувала каналізацію в Старокостянтинові, і що з того вийшло; які корупційні краєвиди відкриваються з найвідоміших оглядових майданчиків.

Перша екскурсія стартує 18 травня о 15:00. Тривалість: 2-3 години.
Участь – безкоштовна, але за попередньою реєстрацією.