На місці кінотеатру “Загреб” не планується ТРЦ

На місці кінотеатру “Загреб” не планується ТРЦ

На місці старої будівлі комунального кінотеатру “Загреб”, яку мають знести у Голосіївському районі, планують побудувати не торгово-розважальний, а офісний центр зі збереженням там культурного об’єкту – кінотеатру.

Про це в.о. генерального директора Київського інвестиційного агентства Юлія Тур повідомила під час засідання Постійної Комісія Київради з питань власності 23 квітня 2019 року.

- Хочу наголосити, що там планується не торгівельний центр, а офісний центр. Нині кінотеатр “Загреб” знаходиться на балансі Департаменту культури. І його тверда позиція при розгляді умов конкурсу полягала у тому, щоб зберегти кінотеатр, - сказала вона.

За її словами, нині ведеться підготовча робота до проведення інвестиційного конкурсу, який був підтриманий усіма комісіями Київради.

- Усі комісії Київради ми пройшли, і всі вони підтримали нас із цим інвестиційним проектом, тому що наші пропозиції включають збереження існуючого кінотеатру, - підкреслила Юлія Тур.

Нагадаємо, раніше Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести кінотеатр “Загреб”, і залучити інвестора для створення на цьому місці нового об’єкта громадського призначення, частина якого, аналогічна за площею до старого кінотеатру, має бути повернута у користування міста.

Як повідомляв “Вечірній Київ”, на засіданні Комісії з питань власності 23 квітня активісти Голосіївського району запропонували збудувати на ділянці за адресою Голосіївський проспект, 116, де знаходиться “Загреб”, нову школу. На думку активістів, там доцільно розпочати будівництво початкової школи — філіалу гімназії № 179 (із сектором для розвитку талантів дітей мистецького і спортивного напрямку).