У столиці нагородять авторів кращих творів для дітей

У столиці нагородять авторів кращих творів для дітей

Завтра, 25 квітня, у Києві відбудеться урочиста церемонія нагородження конкурсу «Молода КороНація». Він проводиться у рамках Міжнародного проекту «Коронації слова», спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Київським Палацом дітей та юнацтва.

Конкурс має надважливу місію — показати всі обрії вітчизняної дитячої літератури, розкрити нерозвіданий літературний потенціал у молоді, та містить такі номінації: дорослі для дітей; діти для дорослих; діти для дітей.

Трансформація дитячої номінації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» викликана підвищеним інтересом до дитячої літератури. У зв’язку з цим, засновниками Конкурсу Тетяною та Юрієм Логушами було прийняте рішення розширити спектр дитячої номінації, створивши якісно новий літературний конкурс. Заохотити таким чином до письменництва самих дітей та залучити дітей, як експертів «дитячого слова». Переможці «Молодої КороНації слова-2018» надихнули на нові шедеври! Уже зовсім скоро країна дізнається нові імена «ґуру» дитячої літератури в рамках «Молодої КороНації слова-2019».

Початок о 14:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).