Мало знають: чому в Європі плутають Україну з Росією

Мало знають: чому в Європі плутають Україну з Росією

На Заході панує дуже великий розрив між уявленнями про нашу державу і реальними досягненнями у ній. Про це заявив французький дипломат Хюг Мінгареллі, глава представництва ЄС в Україні.

Незважаючи на нашу євроатлантичну інтеграцію, у країнах Заходу досі плутають Україну з Росією.

– На Заході майже ніхто не знає, що двигуни і ракети виготовляють в Україні. Європейці думають, що їх роблять у Росії. Мало хто у Європі знає про те, що у вашій державі є і родючі землі, і прекрасна архітектурна спадщина, і високопрофесійні фахівці, – повідомив глава представництва ЄС Хюг Мінгареллі.

Мсьє Мінгареллізвернув увагу на цікавий парадокс: з одного боку європейці мають доволі туманне уявлення про нашу державу, з іншого – Євросоюз є найбільшим торговельним партнером України.

Якщо у 2014 році частка українського експорту до ЄС становила 25%, то сьогодні – 40%.

Протягом останніх чотирьох років на розвиток українського малого та середнього бізнесу витратили близько 40 млн євро.

Стільки коштів нам виділив Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Щоб сприяти економічній співпраці, в Євросоюзі зробили ставку на створення в Україні регіональних центрів підтримки розвитку бізнесу.

Про це Мінгареллі розповів у Київській торгово-промисловій палаті (КТПП).

Зустріч із представником ЄС проходила у рамках дводенної бізнес-конференції, яку проводили для столичних підприємців (на вулиці Хмельницького, 55).

Організатор – Центр інформаційної підтримки бізнесу міста Київ, який заснований на базі КТПП.

У ролі спікерів — досвідчені юристи, бізнес-медіатори, власники бізнесу та експерти з партнерства в бізнесі.

Учасники бізнес-конференції змогли безкоштовно отримати практикуючі кейси, завдячуючи фінансовій підтримці ЄББР (у рамках ініціативи EU4Business ЄС).

Столичні підприємці дізнались про те, як правильно оформляти домовленості між партнерами, ефективно розподіляти функціональні обов’язки партнерів-співвласників та укладати юридичні угоди з діловими партнерами.