Мер Києва заявив про масштабний ремонт доріг влітку

Мер Києва заявив про масштабний ремонт доріг влітку

Новий дорожній сезон у столиці буде дуже насиченим. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції виконання дорожніх робіт на вулиці Сім’ї Кульженків.

– Після завершення всього обсягу робіт ця вулиця буде з’єднана з Великою кільцевою дорогою. Це важливо, бо таким чином ми дещо розвантажимо місто від транзитного транспорту, забезпечивши ще один шлях об’їзду, – наголосив Кличко.

Протяжність ділянки, яку капітально ремонтують на вулиці Сім’ї Кульженків, становить 2,5 км. На ній вже облаштували 4 смуги руху, 2 нижніх шари нового асфальтного покриття, нові тротуари, повністю оновили дощову каналізацію. Облаштують і сучасну систему освітлення.

– Зараз вулиця Сім”ї Кульженків кардинально змінилася, –говорить гендиректор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв. При цьому зміни носять комплексний характер, адже під час ремонту було влаштовано не тільки нову основу дорожнього одягу проїжджої частини і асфальтобетонне покриття, а й замінено інженерні комунікації, дощову каналізацію, встановлено нове сучасне LED-освітлення, зроблені тротуари для пішоходів тощо. Наразі на об’єкті влаштовано два нижні шари покриття, попереду влаштування верхнього шару. Крім того, дорожники завершують роботи з ремонту тротуарів та зовнішнього освітлення. Повний комплекс робіт на об’єкті буде завершено до кінця серпня поточного року.

Як зазначив Олександр Густєлєв, після завершення всіх робіт на вул. Сім’ї Кульженків з’явиться прямий виїзд на Велику кільцеву дорогу, яка наразі будується. Це значно розвантажить від автомобільного транспорту, у тому числі транзитного, вул. Полярну та проблемний транспортний вузол на площі Тараса Шевченка, а також зменшить на цій ділянці кількість заторів за рахунок перерозподілу транспортних потоків.

Читайте також у «Вечірньому Києві» «У травні розпочнеться капітальний ремонт проспекту Степана Бандери».

Кличко зазначив, що в місті, окрім ремонту доріг, також тривають роботи одразу на кількох важливих інфраструктурних об’єктах. Один із пріоритетних – Шулявський шляхопровід, стару конструкцію якого вже розібрали. І вже почали роботи зі зведення нового мосту.

– За оцінками фахівців, після реконструкції пропускна спроможність Шулявського шляхопроводу збільшиться на 20 відсотків. Довжина нового шляхопроводу становитиме 158 метрів, він матиме шість смуг руху, – підкреслив мер.

Він нагадав, що у 2018-му в рамках реконструкції, капітального та поточного ремонтів відремонтовано майже 300 км столичних доріг і проїздів. За кілька останніх років у Києві оновили понад 830 кілометрів доріг.