Центр захисту тварин: скільки він коштуватиме Києву

Центр захисту тварин: скільки він коштуватиме Києву

У Києві затвердили проект будівництва Центру захисту тварин, який розташується на вул. Автопаркова у Дарницькому районі, та допоможе вирішити проблему безпритульних тварин на вулицях міста. Загальна вартість будівництва та облаштування Центру складає більше 157,650 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 732 від 23 квітня 2019 року.

- Затвердити проект “Будівництво центру захисту тварин за адресою вул. Автопаркова у Дарницькому районі м. Києва” … з такими техніко-економічними показниками: Загальна кошторисна вартість (у поточних цінах станом на 16.11.18) – 157 650,323 тис. грн, у тому числі будівельні роботи - 115 416,269 тис. грн, устаткування – 11 021,537 тис. грн, інші витрати - 31 212,517 тис. грн, - говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, територія будівництва складає  2,65 га. Там буде споруджено 4-поверхову ветеринарну лікарню, карантинний блок, гаражі для машин швидкої ветеринарної допомоги, притулок для котів, вольєри для утримання собак, готель для собак і котів (для перетримки тварин), котельня та трансформаторна підстанція.

У новому Центрі передбачено створення 193 робочих місць для співробітників, та можливість для роботи 30-ти волонтерів.

Крім ветеринарної допомоги безпритульним тваринам, Центр займатиметься їх адопцією, тобто поверненням у домашні умови - прилаштуванням тварин у сім’ї.

Як розповідав “Вечірній Київ”, раніше місто провело реорганізацію трьох комунальних підприємств, які опікувалися  тваринами, та створило єдине підприємство, керівник якого був обраний на відкритому конкурсі.

Після розробки робочої документації та проходження державної експертизи, будівництво першої черги Центру захисту тварин мало розпочатися восени минулого року.

Проект будівництва презентували у столиці у травні 2018 року.

Нагадаємо, Київ виділив “Експоцентру України” у постійне користування дві земельні ділянки площею 1,34 га у Голосіївському районі.

Ілюстації - Kyiv Smart City