Ще одна торгова мережа запустила оплату без кас та касирів

Ще одна торгова мережа запустила оплату без кас та касирів

На початку квітня мережа продуктових супермаркетів «Фора» запровадила новий сервіс «Кишенькова каса», який дозволяє самостійно сканувати та оплачувати товар через додаток yoCard у мобільному телефоні. Наразі сервіс працює у тестовому режимі — у магазині «Фора» на вул. Метрологічна у Києві.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на прес-службу рітейлера.

- Це — зручний і швидкий спосіб здійснення покупок з допомогою смартфона. Споживач має можливість самостійно відсканувати та оплатити товар через додаток у мобільному телефоні, — йдеться у повідомленні.

Наразі послуга доступна лише для учасників програми Фора club. Для того, щоб скористатися кишеньковою касою, потрібно завантажити додаток yoCard, зареєструватися в особистому кабінеті Фора club і додати платіжну картку.

Після успішного тестування «Кишенькова каса» може бути запущена у всіх магазинах мережі вже найближчим часом. Новий сервіс допоможе зекономити час покупців, адже дає можливість уникнути черг на касах.

Довідка. Мережа магазинів біля дому «Фора» належить до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. В Україні бренд працює з 2002 року. Нині мережа налічує близько 240 магазинів у понад 60 населених пунктах України.

Нагадаємо, що з квітня мережа гіпермаркетів «Велмарт» першою в Україні запровадила сервіс оплати без кас за допомогою мобільного додатку.