Для киян проведуть безкоштовний тренінг з переговорів та емоційного інтелекту

Для киян проведуть безкоштовний тренінг з переговорів та емоційного інтелекту

У рамках традиційного лекторію в КМДА щосереди, пройде майстер-клас на тему «Проект «Суспільство і держава» Academy DTEK». Лекторка — Тетяна Шерман, керівник департаменту з роботи із зовнішнім ринком академії ДТЕК, бізнес-тренер, фахівець по роботі з клієнтами.

Про лекторку:

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Розробка і проведення тренінгів за тематиками: продажі, переговори, клієнт-сервіс, іміджмейкінг, емоційний інтелект.
Автор і тренер ряду унікальних програм «Школа Емоційного Інтелекту», «Інновації. Ідеї, про які ви ще не здогадувалися!», «Креативні Продажі», «Майстерність Надихати», «Університет Коучингу».


ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД:
Досвід управлінської роботи —12 років. Досвід організації з нуля 17 ефективних бізнес-проектів. Досвід роботи в продажах —11 лет. Досвід у реалізації 33 консалтингових проектів.
Публікації у виданнях «Форбс», «Експерт», «Психологія зараз», «Единственная», «Полина», «Дива», «Компаньйон», інтерв'ю на радіо і телебаченні.

Зустріч організовує ГО «Школа громадських проектів» спільно з «ЦПКІ» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства», та за інформаційної підтримки "КМЦ". Вона є черговою з циклу навчальних заходів з популяризації ГБ та налагодженню співпраці між громадою, бізнесом та міською радою, підвищенню рівня обізнаності молоді щодо реклами/проектного менеджменту/фандрейзингу/роботі з командою тощо.

Коли: 24 квітня о 19:00.
Де: КМДА, Хрещатик, 36, Лекторій, поверх 1.
Вхід вільний, необхідна реєстрація.