Веселі ціни: столичні атракціони ідуть на аукціони

Веселі ціни: столичні атракціони ідуть на аукціони

Від 40 000 до 200 000 грн — така стартова ціна лота на право розміщення вуличних об’єктів для столичних розваг.

У Києві завершився етап погодження балансоутримувачами територій заявок-пропозицій від суб’єктів господарювання, які вирішили придбати місця для встановлення атракціонів.

Від підприємців надійшло понад 170 заявок-пропозицій, але «живими» залишили тільки 21 (решту «забракували» через невідповідність правилам благоустрою).

До другого травня «розважальники» повинні подати свої заявки та пакети документів (для участі в аукціоні).

У комунальному підприємстві «Міський магазин» оформили контрольні картки на тимчасове порушення благоустрою: строк дії — до 31 жовтня 2019 року.

— Нам потрібно було врахувати інтереси підприємців і зберегти зелені зони міста. Ми прислухались до побажання киян: території їх будинків і парків не повинні захаращуватися вуличними об’єктами розваг. Рішення були важкими, бо на одній чаші терезів — підприємці, а на іншій — кияни та міський благоустрій міста, — розповів директор КП Андрій Андрущенко.

Об’єкти вуличних розваг будуть розміщені у п'яти районах — Шевченківському, Святошинському, Дніпровському, Подільському та Дарницькому.

Право на розміщення атракціонів реалізується через електронний аукціон — на майданчику торгової системи ProZorro.

Переможцями визнають лише тих підприємців, що запропонують найвищу ціну за розміщення атракціону, які дбають про безпеку людей і не завдають шкоди столичній інфраструктурі.