Супермаркет без кас: хто першим в Україні впровадив самостійну оплату

Супермаркет без кас: хто першим в Україні впровадив самостійну оплату

Із квітня мережа гіпермаркетів «Велмарт» оголосила про офіційний запуск мобільного додатку Pick&go, завдяки якому покупці можуть оплачувати товари в супермаркетах за QR-кодом без участі касира. Такий сервіс запроваджено вперше в Україні.

Про це повідомляє сайт Асоціації рітейлерів України (RAU).

- Все, що потрібно для початку роботи, — завантажити мобільний додаток у смартфон, зареєструвати банківську картку в мобільному гаманці Masterpass та вирушати за покупками, скануючи штрих-коди товарів. На виході з торгового залу покупець самостійно проводить оплату в додатку — без черги та касира, йдеться у повідомленні.

Мобільний додаток доступний в Apple Store та Google Play. За допомогою Pick&go відвідувачі магазину можуть контролювати вартість усієї покупки, редагувати список товарів, переглядати історію покупок, ознайомитися з акційними пропозиціями та швидко знайти найближчий магазин.

У разі виникнення будь-яких запитань у процесі використання Pick&go завжди можна звернутися до консультанта в торговому залі.

Протягом наступних місяців Retail Group, яка є власником магазинів «Велмарт», планує розширити функціонал додатку та впровадити систему самостійної купівлі в інших своїх торгових мережах «Велика Кишеня» та «ВК Експрес».

Довідка. Retail Group холдинг, що володіє мережами гіпермаркетів-дискаунтерів «Велмарт» в Україні (шість із них у Києві) та Молдові, супермаркетами «Велика Кишеня» (у Києві 14) та магазинами формату «біля дому»  «ВК Експрес» в Україні. Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів Green Hills Market (Молдова). Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів Green Hills Market (Молдова).

Нагадаємо, із травня мережа «Ашан» закриває свій гіпермаркет біля Троєщини: хто прийде натомість.