Кінотеатр “Київ” перейшов на баланс міста

Кінотеатр “Київ” перейшов на баланс міста

Кінотеатр «Київ», який у результаті відкритого конкурсу нещодавно отримав нового орендаря, нині перейшов на баланс міста. Попередній орендар після проведення конкурсу втратив право розпоряджатися майном кінотеатру, а новий — ще не підписав із містом відповідні договори. Тож «Київ» наразі передано на баланс комунального підприємства «Київкінофільм», яке опікується міськими кінотеатрами.

Про це «Вечірньому Києву» повідомили у Департаменті комунальної власності КМДА.

- Наказ про передачу кінотеатру на баланс міста був виданий на минулому тижні. Тоді ж рекомендованою поштою орендарю направили акти приймання-передачі майна, — розповів перший заступник директора Департаменту Олег Шмуляр.

За його словами, аби максимально спокійно забезпечити перехід приміщення до нового орендаря, Департамент буде направляти старому відповідні пропозиції. Також вони готові проводити зустрічі комунального підприємства з трудовим колективом.

- Хочемо максимально мирно забезпечити перехід користування цим приміщенням, для того, щоб зберегти кінопокази та не порушити існуючі плани на проведення фестивальних чи якихось інших заходів, які заплановані у культурного центру Київ, — наголосив Олег Шмуляр.

Він упевнений, що нині головне завдання Департаменту — не допустити ніяких негараздів у роботі кінотеатру.

Нагадаємо, новий орендар кінотеатру “Київ” має здійснювати прем’єрні покази фільмів українського виробництва та надавати значну увагу популяризації українського національного кінематографу, який має складати не менше 30% від загального репертуару.

Як розповідав «Вечірній Київ», кінотеатр здали в оренду за 2 млн грн. У відкритому аукціоні взяли участь чотири комерційні компанії та одна громадська організація.