Літаки з трьох польських міст тепер літають у Kyiv

Літаки з трьох польських міст тепер літають у Kyiv

Міжнародні аеропорти трьох польських міст скоригували правопис міста Київ. Про це повідомляє офіційна сторінка онлайн-кампанії CorrectUA.

Аеропорти Вроцлава, Кракова та Катовіце змінили назви українських міст латиницею на коректні "Kyiv Not Kiev", "Lviv Not Lvov", "Kharkiv Not Kharkov".

- Віднині 6 міжнародних аеропортів Польщі долучилися до кампанії МЗС #CorrectUA: Міжнародний аеропорт Варшави імені Ф. Шопена, Гданський міжнародний аеропорт імені Леха Валенси, Міжнародний аеропорт Варшава-Модлін, Вроцлавський міжнародний аеропорт імені Миколи Коперника, Міжнародний аеропорт імені Яна Павла II Краків-Баліце, Міжнародний аеропорт Катовіце-Пижовіце, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що сайт "Вечірній Київ" теж змінив доменне ім’я зі звичного vechirniykiev.com.ua на vechirniy.kyiv.ua. Три місяці наш сайт буде доступний за обома адресами – старою і новою. Але наших постійних читачів просимо створити закладки на ваших телефонах та комп’ютерах саме на vechirniy.kyiv.ua. Тому що через три місяці сайт за старим доменним іменем стане недоступним.