Мільйони для громадських проектів: скільки хочуть дати 3 комунальним підприємствам

Мільйони для громадських проектів: скільки хочуть дати 3 комунальним підприємствам

Комісія з питань власності Київради підтримала ідею збільшити статутний капітал трьох комунальних підприємств, розташованих у Голосіївському, Печерському та Солом’янському районах Києва, на загальну суму 3,567 млн грн. Завдяки цим коштам у кожному районі вдасться реалізувати свій проект-переможець громадського бюджету – зробити капітальний ремонт у нежитловому приміщенні, передбаченому у проекті.

Відповідне рішення “Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств” Постійна Комісія з питань власності підтримала на своєму засіданні 23 квітня 2019 року та рекомендувала затвердити його Київраді.

- Прийняття запропонованого рішення дозволить забезпечити реалізацію проектів-переможців громадського бюджету шляхом виконання робіт з капітальних ремонтів нежитлових приміщень за адресами: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 92; м. Київ, вул. Інститутська,13-А; м. Київ, вул. Миколи Шепелєва, 14, - зазначив голова Постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков, який презентував проект цього рішення для членів Комісії власності.

Згідно документу, пропонується збільшити розмір статутного капіталу КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва”  на суму 1 219,629 тис. грн; розмір статутного капіталу КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва”  на суму 952,0 тис. грн; та розмір статутного капіталу КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва”  на суму 1 395,241 тис. грн.

За ці кошти буде реалізовано наступні проекти-переможці громадського бюджету:

  • у Голосіївському районі – проект ID 128 Реконструкція приміщення Голосіївського відділу ДРАЦС столиці;
  • у Печерському районі - проект ID 123 “Сучасний сервіс в Шостій Київській державній нотаріальній конторі! Відремонтуємо контору разом!”;
  • у Солом’янському районі - проект ID 34 “Центр денного перебування та навчання професії для молоді з інвалідністю Горнятко доброти.

Після погодження усіма профільними Постійними комісіями Київради, проект рішення, аби бути втіленим у життя, має затверджуватися у депутатами сесійній залі.

Нагадаємо, Комісія власності підтримала викуп у приватного власника двох приміщень дитячих садків у Дарницькому районі.

На фото - ДРАЦС Голосіївського району м. Києва.