Півтори тисячі київських школярів навчилися виступати та захищати ГБ-проекти

Півтори тисячі київських школярів навчилися виступати та захищати ГБ-проекти

Громадська організація «Клуб громадського Бюджету» за два тижні — з 7 по 18 квітня — провела серію тренінгів з публічних виступів та захисту проектів малого Громадського Бюджету в 44 школах Києва. Впроваджуючи шкільну електронну демократію, дорослі автори ГБ піднімають індекс демократії України на новий рівень!


Близько 1 500 школярів отримали небувалий для себе досвід на тренінгах «Навчання школярів публічної презентації проектів малого ГБ», а саме: практикували навички публічного виступу, корекції скутості та хвилювання, формулювання і донесення інформації про проект (його цінність і результат), навички командної роботи, аналізу бюджетів проекту, роботи із запереченнями.


Подекуди в один день команда відчайдух з Клубу Громадського Бюджету проводила тренінги в 7 школах одночасно. Вони починалися словами: «Ми раді вітати вас, перших в історії Києва авторів-дітей, які взяли на себе сміливість прийняти участь у конкурсі Громадського бюджету!»

Цей захід став можливим завдяки співпраці Громадської організації з Київською міською державною адміністрацією у програмі міського конкурсі проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», що проводився Департаментом суспільних комунікацій на початку 2019 року.

Проектом охоплено більш ніж 10% навчальних закладів міста Києва.

- За 1,5 години діти зі звичайних учнів перетворювалися на проектних менеджерів. І результат ми вже бачимо на публічних презентаціях проектів Малого Громадського бюджету EVORANK, котрі почалися в школах. Усі ми хочемо, щоб наша країна знов зайняла належне місце у світовій палітрі. Виховуючи професійне нове покоління, спрямовуємо країну до добробуту! — коментують організатори.

Деталі конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»
Інформація про ГО «ГБ Клуб» 
Інформація про проект малого ГБ — EVORANK