Киян запрошують на виставу про подолання стереотипів та упереджень

Киян запрошують на виставу про подолання стереотипів та упереджень

Інтерактивний інклюзивний перформанс «Спитай мене: Хто Я?» — це вистава про подолання стереотипів та упереджень щодо людей із різних соціальних груп. Перформанс складається з постановочної частини на основі історій з життя акторів та імпровізації, де актори гратимуть ваші історії, які виникнуть як відгук на побачене на сцені.

Перформанс «Спитай Мене: Хто Я?» — це крок до соціальної інклюзії у широкому розумінні, де ми готові побачити один одного, сприймаючи відмінності як цінність, а не як перешкоди до взаємодії. Виступатиме інклюзивна театральна студія імпровізації «ДаліБуде». Мета Студії — формування простору для творчої взаємодії людей із різних соціальних груп задля створення інтерактивних вистав на основі історій з життя людей.

- Ми хочемо, щоб різні люди змогли розповісти свою «живу» історію і бути почутими. Ми хочемо навчити більше людей цінувати різноманітність, — розповідають організатори. — Запрошуємо всіх бажаючих на наші перформанси. Ми готові переглядати стереотипне сприйняття людей, процесів та знімати соціальні маски, ділитися з вами нашими напрацюваннями та почути історії з вашого життя.

Коли: 23 квітня, 21 травня, 8, 18 та 25 червня о 18:00, 30 травня о 15:00, 13 червня о 14:00.
Де: Національний музей Тараса Шевченка, бул. Шевченка, 12.
Вхід вільний, реєстрація.