Продаж майданчиків під парковки: у столиці буде більше порядку

Продаж майданчиків під парковки: у столиці буде більше порядку

У квітні в столиці через аукціон продано права на експлуатацію та облаштування майданчиків на вул. Саксаганського, на вул. Лінійній, очікується підписання протоколу за результатами торгів щодо майданчику на вул. Порика. Триває прийом пропозицій стосовно парковки на просп. Науки (285 місць). Відповідний аукціон провели 18 квітня цього року.

Продаж майданчиків під облаштування парковок — крок, який сприятиме наведенню порядку у паркувальному просторі столиці та благоустрою міста. На цьому наголошує заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Вдалося продати та облаштувати не так багато майданчиків, але охоплені всі райони, і зараз спеціалісти вивчають нові ділянки, потенційно придатні для цього. Важливо, щоб усі структури не просто із розумінням ставилися до бажання влади впорядкувати паркування, але й на практиці сприяли. Я сподіваюсь на об’єднання зусиль із колегами з департаментів і підприємств, бо насправді всі ми маємо одне завдання — комфортний для населення Київ, — підкреслив Дмитро Давтян.