Із травня “Ашан” біля Троєщини закривається: хто прийде натомість

Із травня “Ашан” біля Троєщини закривається: хто прийде натомість

Французький рітейлер “Ашан” вперше закриває магазин в Україні. Вже з 30 квітня гіпермаркет, розташований у ТРЦ Sky Mall поблизу житлового масиву Троєщина, припиняє обслуговування клієнтів. Причиною закриття стало те, що магазин, не знайшовши порозуміння з ТРЦ, вирішив не продовжувати договір оренди. Натомість компанія планує зосередиться на напрямі електронної комерції.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на прес-службу “Ашан Рітейл Україна”.

- Основною метою на 2019 рік є стабілізація всіх процесів, а також ухил на електронну комерцію, на якій ми сконцентруємося... Раніше клієнт приходив до нас, тепер все більше ми повинні “ходити” до клієнта, бути до нього максимально близько — у будь-який час, у будь-якому місці. Звідси орієнтація на digital, онлайн і доставку, — прокоментувала плани компанії генеральний директор “Ашан Рітейл Україна” Вікторія Луценко.

При цьому рітейлер має намір зберегти персонал магазину, що закривається, та запропонувати всім співробітникам роботу в інших торгових об’єктах компанії.

У 2017-18 роках “Ашан” більш ніж у два рази збільшив розмір своєї мережі в Україні — замість 11 гіпермаркетів створив 27 магазинів різних форматів (гіпермаркети, супермаркети і “магазини біля дому”), а також розширив спектр онлайн послуг, доставки та електронної комерції.

- Наша команда подвоїлася,.. ми стали мультиформатними та змінили стратегію, — зазначила Вікторія Луценко.

За її словами, довгі роки компанія працювала в рамках моделі широкого дискаунтера, від якої зараз відходить. Адже клієнти змінюються, стають більш вимогливими і хочуть розширений асортимент, нові пропозиції та послуги.

- Ми сфокусувалися на розширенні асортименту середньої цінової третини і преміум товарів. Ми зберігаємо перевагу в товарах першої ціни і продовжуємо бути демократичним брендом, але, разом із тим, будемо працювати над більш привабливою гамою і новими послугами, які дозволять урізноманітнити клієнтський досвід, — уточнила керівник “Ашан Україна”.

Наразі на місце французького гіпермаркету у ТРЦ Sky Mall має прийти інша мережа.

За інформацією RAU, там відкриється гіпермаркет Novus, який підписав договір оренди на 10 років. Загальна площа приміщення магазину становитиме близько 12 тис. кв. м, а відкриття попередньо заплановано на початок 2020 року.

Довідка. Auchan Retail — міжнародна мультиформатна компанія, заснована в 1961 році у Франції, нині представлена в 17 країнах Європи, Азії та Африки. В Україні перший магазин був відкритий у 2008 році. Зараз мережа налічує 27 магазинів у 9 містах. Також компанія розвиває електронну комерцію на всій території України.

Нагадаємо, на Виноградар прийде французький будівельний гіпермаркет.