Киян запрошують посадити дерево

Киян запрошують посадити дерево

Київ стане зеленішим. До цієї справи планують залучати і киян - у Наводницькому парку стартує ініціатива комунального об’єднання «Київзеленбуд» «Посади дерево», у рамках якої кожен, хто хоче залишити згадку в місті та кому небайдуже майбутнє зеленого Києва, може долучитись до озеленення.

Дерево, висаджене своїми руками, залишається як пам’ятний знак місту. Поруч із деревом буде встановлено іменну табличку, а в подальшому за ним доглядатимуть фахівці-зеленбудівці. Перевага у тому, що висаджуватись будуть вже сформовані кількарічні дерева, що одразу ж додадуть місту краси.

- Кияни хочуть бачити Київ зеленим. Це наша спільна мрія. Тому ми підтримуємо такі ініціативи і надаємо шанс кожному долучитись до спільної мети – зробити наше місто краще, – зазначив генеральний директор «Київзеленбуду» Сергій Симонов.

Своєю чергою, зеленбудівці підготують посадкове місце за бажанням охочих, які купили дерево та обрали місце посадки (з переліком місць можна ознайомитись за посиланням).

Заявки цілодобово приймаються як за телефоном «гарячої лінії»: 272-40-18.

Нагадаємо, що в рамках акції «Збережи зелений Київ» киянка подарувала місту 27 платанів, які висадили фахівці Дніпровського КП УЗНу, сформувавши сквер на перетині бульвару Перова та проспекту Ватутіна, який урочисто відкрили 2 вересня.