Муніципальна варта у Сирецькому парку нейтралізувала хулігана

Муніципальна варта у Сирецькому парку нейтралізувала хулігана

Як повідомляє КП «Муніципальна варта» на вихідні під час патрулювання у Сирецькому парку черговий наряд муніципалів звернув увагу на компанію, яка палила багаття та вживала горілку з п`ятилітрової пластикової баклажки, генеруючи навколо себе звичне для подібного "відпочинку" сміття — пластикові стаканчики, пляшки та пакети. Наряд зробив громадянам офіційне зауваження щодо порушення ними ст. 178, 175 та 152 КУпАП, попросив припинити порушення і прибрати сміття.

Більшість відпочиваючих з розумінням поставилися до зауваження, проте один із них, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, після серії образ, раптово дістав ніж та кинувся на старшого наряду.

Завдяки персональним навичкам рукопашного бою, його вдалося нейтралізувати та повалити на землю, де його обеззброїли та заспокоїли. Проте, щойно йому дали підвестися, як він знову здійснив напад на працівників підприємства, використовуючи в якості зброї піднятий з землі дрин.

Враховуючи загрозу життю та здоров'ю особового складу, проти нападника застосували спецзасоби, він був затриманий та переданий працівникам Нацполіції.

Двоє з працівників підприємства, які намагалися вгамувати нападника, отримали незначні пошкодження та звернулися до медичного закладу за допомогою та фіксацією пошкоджень.

Нападника доправили у районне управління поліції, де йому інкримінували одразу декілька статей, у тому числі і напад на поліцейського, оскільки вже після доставлення у відділок він продовжив свої «подвиги».

Користуючись нагодою, нагадуємо громаді перелік спеціально облаштованих для пікніків зон лісопаркового господарства міста Києва http://kievzelenbud.com/maps/zony-vidpochynku/

«Муніципальна варта» попереджає, що на силу завжди знайдеться інша сила, і закликає разом із киянами зробити київські парки зонами безпеки та спокійного відпочинку.