Цього тижня «прокинуться» столичні фонтани

Цього тижня «прокинуться» столичні фонтани

Столичні фонтани запрацюють після зимової перерви 27 квітня. «Київводфонд» вже активно проводить підготовчі роботи перед відкриттям. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

- Підготовка водограїв до нового сезону складається з кількох етапів: спочатку демонтаж зимового накриття, далі — під’єднання до електромережі, встановлення та підключення насосного обладнання, діагностика усіх систем фонтанів. Заключний етап – тестування встановленого обладнання та пробні пуски, — розповідає директор підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.

Як і в попередні роки, два фонтанні комплекси на Майдані Незалежності працюватимуть у режимі світло-музичного шоу, а також функціонуватиме унікальний комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу. Графік світло-музичних вистав змінюватиметься відповідно до часу заходу сонця.

Столичні фонтани працюватимуть до 30 вересня. А кожного понеділка робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

Світлана Козловська також повідомила, що на цей рік заплановано капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121, який був збудований близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення підсвітки та встановлення нового насосного обладнання.

Графік роботи фонтанів на 2019 рік