На власній ділянці: “Експоцентр України” облаштує площу перед виставковим комплексом

На власній ділянці: “Експоцентр України” облаштує площу перед виставковим комплексом

Київ виділив Національному виставковому комплексу “Експоцентр України” у постійне користування дві земельні ділянки у Голосіївському районі загальною площею 1,34 га. Вони розташовані за адресою просп. Академіка Глушкова, 1, і необхідні для експлуатації та обслуговування дорожніх об’єктів на площі перед виставковим центром.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 709 від 19 квітня 2019 року.

- Надати Національному комплексу “Експоцентр України”… в постійне користування земельні ділянки площею 1,0755 га та площею 0,2624 га для експлуатації та обслуговування дорожніх об’єктів передвиставочної площі на просп. Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва, — говориться у тексті Розпорядження.

Відповідно до документу, “Експоцентр України” має виконувати обов’язки землекористувача згідно законодавства України, забезпечувати вільний доступ для ремонту та будівництва нових інженерних мереж та споруд у межах цієї земельної ділянки. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва на цій земельній ділянці, Національний виставковий комплекс має оформлювати відповідну дозвільну та проектно-кошторисну документацію.

Нагадаємо, за скільки реконструюють аварійний колектор на Оболоні.