У Києві злочинці менше крадуть автомобілі, але більше продають наркотики

У Києві злочинці менше крадуть автомобілі, але більше продають наркотики

Протягом першого кварталу 2019 року не відбулося суттєвих сплесків злочинності. Про це повідомив начальник столичної поліції Андрій Крищенко на засіданні Постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції.

- Рівень розкриття злочинів за цей період – 17%. Це набагато більше, ніж в минулі роки, бо мали показник і в 13%, і навіть у 8%. Більша частина правопорушень, а це 60%, – майнового характеру. Поліцією зафіксовано 7700 квартирних крадіжок, понад 400 грабежів, 69 розбійних нападів і майже дві сотні незаконних заволодінь транспортом. Якщо порівнювати з минулими роками, тоді здійснювалося близько 17 грабежів за день, сьогодні – 5. Окрім того, у 4 рази зменшились крадіжки автівок, — цитує Андрія Крищенко прес-служба Київради.

Згідно з даними поліції, за три місяці 2019 року в Києві було виявлено 1160 фактів обігу наркотиків, це майже на 300 більше, ніж минулоріч. Затримано 3 угрупування, які збували незаконні речовини через мережу Інтернет. Загалом було вилучено 26 кг наркотиків загальною вартістю 6 млн грн.

Також поліція значну увагу приділяє незаконному обігу зброї. З початку року у Києві було вилучено 90 одиниць вогнепальної зброї, 3 ручних протитанкових гранатомети, 17 гранат, 9 тисяч патронів, міна, півтора кілограма вибухівки.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», майже половина злочинів у столиці припадає на іноземців.