Блокувати колеса порушникам правил паркування у Києві не будуть

Блокувати колеса порушникам правил паркування у Києві не будуть

Заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, начальник управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін надав відповіді на поширені запитання киян стосовно паркування.

1. Куди телефонувати, якщо натрапиш на «Лося»? Кому повідомити, що «Лось» став на газоні?

- Якщо Ви маєте на увазі водія, який зупинився чи здійснив паркування авто з порушенням ПДР, то в такому випадку треба зателефонувати до поліції на номер 102. Якщо поліція реагує не швидко, Ви маєте змогу зателефонувати до служби контакт-центру КМДА «1551», або можете набрати номер 0 800 300 516 (довідкова служба КП «Київтранспарксервіс» або Інспекції). Отримана інформація буде передана нам, і при можливості ми спробуємо максимально швидко відреагувати на виклик.

2. В інспекторів буде блокувальник коліс?

- Цей експеримент уже застосовували в Києві. Я не можу сказати, що він був успішним, адже автівка порушника залишалася на місці і продовжувала заважати дорожньому руху. Тому на даному етапі ні інспекцією, ні містом не передбачається такий тип затримання транспортного засобу.

В Інспекції з паркування подякували киянам за активність. Нагадуємо, що запитання можна залишати під щотижневими дописами #запитаннявідповідь або у своїх дописах (із зазначенням відповідного хештегу). Відповіді на питання будуть опубліковані.

Нагадуємо, що муніципальні майданчики видкриті для Вас щоденно, з 8:00 до 22:00. Заїжджайте!
Де їх знайти: https://parkservis.kiev.ua/services/karta-maydanchykiv
Як сплатити послуги: http://parkservis.kiev.ua/pay