Про що говоритимуть на Інвестиційному форумі Києва 2019

Про що говоритимуть на Інвестиційному форумі Києва 2019

У вересні в столиці відбудеться Інвестиційний форум Києва 2019, на який зберуться представники міжнародних муніципалітетів, центральних органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу та ЗМІ. Вони обговорять стратегічний розвиток Києва та перспективи приміських територій. У тому числі — можливості розвитку міських сервісів у рамках об‘єднання “Київська агломерація”.

Про це повідомляє офіційний портал Києва, посилаючись на першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

- Цього року представники міжнародних муніципалітетів, центральних органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу та ЗМІ зберуться у Києві, щоб обговорити перспективи регіонального розвитку та пріоритети стратегічного розвитку міста Києва для забезпечення високого рівня якості життя в рамках об’єднання добросусідства – асоціації «Київська агломерація», — розповів він.

За його словами, в усьому світі міські агломерації є основними точками економічного розвитку. Об’єднання населених пунктів приміської зони зі столицею створює можливості для приваблення інвесторів та реалізації великих інфраструктурних проектів.

Форум стане платформою для обміну міжнародним досвідом щодо функціонування міських агломерацій. Там розглядатимуть можливості співробітництва на прикладі європейських мегаполісів — Стамбула, Кракова, Мадрида, Парижа тощо.

- У рамках Форуму передбачені панельні дискусії за участю провідних галузевих експертів. Зокрема, йтиметься про можливості розвитку міських сервісів на приміських територіях. Освіта, медичні та адміністративні послуги, креативна індустрія, транспорт та інфраструктура — якісні перетворення у цих сферах вже стали сьогоденням киян і мають значний потенціал для впровадження у містах-потенційних членах асоціації, — наголосив Микола Поворозник.

За його словами, окрема увага в рамках Інвестиційного Форуму міста Києва буде приділена економічному зростанню всіх учасників агломерації: бізнес-можливостям, підвищенню конкурентоспроможності та створенню нових робочих місць.

Проведення Інвестиційного форуму міста Києва заплановане на вересень цього року. Підготовку до нього вже почали у Київській міській державній адміністрації, яка є організатором Форуму. Наразі формується програма заходу.

Нагадаємо, орендувати комунальне майно тепер можна на коротший термін.