Кличко привітав Зеленського

Кличко привітав Зеленського

Мер Києва Віталій Кличко привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду Президента України. Про це повідомили в прес-службі мера.

Кличко зазначив, що новообраний Президент отримав великий кредит довіри, але це також і велика відповідальність перед громадянами, відповідальність за ті кроки і зміни, які втілюватиме глава держави.

- За вас віддала голоси і значна частина киян. Як мер столиці, вітаю вас з обранням на найвищу посаду в державі. І від імені київської громади хотів би акцентувати на тих очікуваннях, реалізація яких стосується змін в життєдіяльності столиці та забезпеченні комфорту її мешканців, — зазначив Кличко. — Перш за все йдеться про посилення місцевого самоврядування. Києву давно потрібен закон про столицю, який дасть реальні можливості киянам впливати на управління і розвиток міста. І підтримка Президента в цьому питанні грає важливу роль, — наголосив мер столиці.

Кличко підкреслив, що фінанси теж є болючою проблемою для подальшого розвитку столиці, зокрема для оновлення інфраструктури міста.

- Колись 100% ПДФО залишалося в бюджеті Києва, зважаючи на статус столиці, а також — на підвищене навантаження на інфраструктуру міста. Сьогодні ж з бюджету кожного міста України забирають 40% податку на доходи фізичних осіб у Держбюджет. А щодо столиці діє дискримінаційна норма у нас відраховують 60 відсотків!, наголосив мер. А від цього залежить комфорт киян, оскільки ці кошти потрібні нам на ремонт доріг, мостів, на оновлення «втомленого» міського господарства. Тому столиця розраховує на необхідну підтримку глави держави, — сказав Віталій Кличко.

Він побажав Володимиру Зеленському сил і мудрості в ухваленні рішень та втіленні змін, яких від нього очікують українці, що підтримали Зеленського на виборах Президента України.

Також Кличко подякував Президенту Петру Порошенку за розпочаті зміни в державі, за неухильний європейський курс України, досягнення безвізу, за початок процесів децентралізації влади.

Мер столиці висловив впевненість у тому, що провівши демократичні і вільні вибори, обравши нового Президента, Україна не змінить європейського напрямку свого розвитку.

- Наша мета — європейські стандарти життя і демократичні свободи для кожного українця, — наголосив Віталій Кличко.