Зелені зони столиці звільнили від 5 тисяч кубометрів сміття

Зелені зони столиці звільнили від 5 тисяч кубометрів сміття

У столиці відзначили День довкілля: колективи міської та районних адміністрацій, комунальних підприємств, громадські організації, небайдужі кияни провели наймасштабнішу весняну толоку. Загалом цього дня у Києві працювали на більш як 40 локаціях, а до прибирання долучилися майже 9 тисяч людей. У результаті – вивезли 5 тисяч кубометрів відходів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інформує прес-служба КМДА.

Серед місць, де прибирали, – Совські ставки, площа Тараса Шевченка та Мінське шосе, парк Володимирська гірка, Пейзажна алея, парк «Наталка», парк ім. Потапова, парк «Супутник», Лугопарк, Паркова дорога, територія Пущі-Водиці, біля річки Либідь, озер Вулик, Срібний кіл, Прірва, на вулиці Пухівській (біля ТЕЦ №6), територія під мостом ім. Патона та інші.

За результатами прибирання з локацій вивезли майже 5 тисяч кубометрів сміття.

- Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився до нашої великої команди небайдужих. Адже ми сьогодні прибирали ті місця, де постійно утворюються стихійні звалища — річки й озера, біля яких сміття мішками викидають невідомі. Ми не просто разом прибираємо, ми спонукаємо відповідальніше ставитись до чистоти й порядку. Навряд чи той, хто сьогодні прибирав, завтра викине папірець чи поліетиленовий пакет просто на дорогу. Ми сподіваємось, що прибрані сьогодні місця залишаться такими надовго сказав Петро Пантелеєв.