Незаконній торгівлі - бій: у парку «Партизанська слава» провели рейд

Незаконній торгівлі - бій: у парку «Партизанська слава» провели рейд

У Києві продовжується боротьба із незаконною торгівлею та рекламою. Щотижня КП «Міський магазин» та управління з питань реклами звітують про демонтажі. При тому «розчищають» не тільки центральні вулиці, а й околиці та парки.

Учора, у Вербну неділю, представники відділу контролю за благоустроєм Дарницької райдержадміністрації, КП «По утриманню зелених насаджень» за підтримки представників Муніципальної варти міста Києва здійснили черговий рейд по виявленню незаконної дрібнороздрібної торгівлі на території парку «Партизанська слава».

- За результатами рейду звітуємо: своє місце підприємницької діяльності покинули 4 кавомашини та 3 засоби пересувної торгівлі (купава) були зачинені, - зазначили у Дарницькій РДА.

Крім цього, при перевірці документів на розміщення атракціону «Стрільба з луку» виявилося, що на цю розвагу немає дозвільної документації. Викликали поліцію, щоб скласти протокол, і підприємець залишив місце роботи. Водночас, як виявилося, чимало киян співчувають чоловіку – він за символічні гроші навчав дітей стріляти.