Кличко: Хто б не став Президентом, Україна не повинна звернути з європейського напрямку

Кличко: Хто б не став Президентом, Україна не повинна звернути з європейського напрямку

Незалежно від того, кого українці оберуть на цих виборах Президентом, Україна ні в якому разі не повинна звернути з європейського напрямку розвитку. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив після голосування на виборах Президента України на виборчій дільниці в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. На дільницю Кличко прибув за годину до її закриття.

- Хто б не був Президентом, я, однозначно, зроблю все від мене залежне, щоб Україна ні в якому разі не змінила свій європейський напрямок розвитку. Я, як людина, яка жила в Європі, знаю, що таке європейські цінності та стандарти життя - не з газет, не з телебачення, а з власного досвіду. Європейський напрямок, НАТО - це єдино правильний напрямок розвитку для України! - сказав Віталій Кличко.

Мер додав, що незалежно від того, кого український народ обере Президентом, його завдання, як столичного мера, щоб Київ показував приклад європейської столиці. Щоб місто змінювалося і розвивалося.

Міський голова пояснив, що прийшов на дільницю за годину до завершення голосування, бо працював протягом дня - мав робочі наради та перевіряв, як тривають роботи зі зведення велосипедно-пішоходного мосту з Володимирської гірки до Арки дружби народів та з реконструкції Алеї художників.