Прихильники мотоспорту зберуться у травні в парку “Муромець”

Прихильники мотоспорту зберуться у травні в парку “Муромець”

Наступного місяця в парку “Муромець” відбудеться Третій фестиваль “MotoOpenFest”, який проходитиме 18 та 19 травня. Його головним організатором є Федерація мотоспорту міста Києва, а також - громадська організація “Товариство сприяння обороні України” та КМДА.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 697 від 17 квітня 2019 року.

- Підтримати ініціативу громадської організації “Федерація мотоспорту м. Києва” щодо проведення 18та 19травня 2019 року Третього фестивалю “MotoOpenFest” у парку “Муромець” Деснянського району, - говориться у тексті Розпорядження.

Згідно Пояснювальної записки до документу, Фестиваль має на меті популяризувати мотоспорт, а також культуру та безпеку руху на дорозі. Крім того, Фестиваль має популяризувати активний спосіб життя у поєднанні з українською національною культурою та підвищувати туристичну привабливість міста Києва.

Задля цього на всіх носіях інформації Фестивалю використовуватиметься туристичний логотип столиці “Київ - місто, де все починається”.

На території парку “Муромець” “Київзеленбуд” створить відповідні мототраси та облаштує прилеглі до місця проведення Фестивалю території: відремонтує пішохідні доріжки та сходи на схилах парку, встановить бетонні огородження та освітлення.

Також через проведення Фестивалю на центральній вулиці Києва відбудуться зміни в організації схеми дорожнього руху. 18 травня на тротуарній частині вул. Хрещатик буде змонтовано іміджеву конструкцію Фестивалю. Біля неї зберуться учасники та колоною вирушать до місця його проведення.

Під час заходу на головній сцені Фестивалю глядачі зможуть побачити виступи популярних закордонних та українських музичних колективів та долучитися до захоплюючого світу мотоспорту.

Нагадаємо, з 20 квітня до 15 жовтня 2019 року на Поштовій площі проходитиме новий фестиваль “Грета рибне місце”.

Фото - сайт klichko.org