Навігатор на 22-ге квітня: куди піти у Києві

Навігатор на 22-ге квітня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають розповіді про свідоме споживання, як зберегти здорову шкіру та пити каву, фільм про вплив поглядів Леонардо да Вінчі на сучасність, поєднання арфи та джазу в одному концерті та багато іншого. 

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ: кава, екосвідомість та здоров'я шкіри

Еко-свідомість — тренд чи необхідність?

П’ять еко-свідомих українців розкажуть свою історію позитивних екологічних змін, про свідоме споживання задля захисту нашого спільного дому та що можемо зробити уже сьогодні, щоб не допустити екологічної катастрофи завтра. Спікери: Євгенія Аратовська (засновниця ГО Україна БЕЗ сміття),  Анастасія Мартиненко та Анна Понікарчук (засновниці магазину OZERO з товарами для життя без сміття), Павло Вишебаба (засновник кампанії проти використання хутра ХутроOFF),  Світлана Коломієць (експертка з екологічної політики та управління), Аліна Носенко (організовує проект Zero Waste School).

Коли: о 19.00
Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3, буд B9
Вартість: 300 грн, 50% від вартості квитків піде на допомогу громадській станції сортування сміття NO WASTE recycling station

Ультрафіолет. Зберегти здоров`я шкіри

Лікар-дерматолог Оксана Клименко розповість про користь та шкоду УФ променів, про те, як правильно засмагати, які є основні захворювання шкіри та як їх попередити. На додаток - поради з профілактики та збереження молодості шкіри.

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29
Вхід вільний, реєстрація 
 
Кава у великому місті. Все, що ви хотіли знати про каву

Ви дізнаєтеся: що спільного в кави та пшениці? Що міститься в каві, окрім кофеїну? Яким чином кава перетворюється в рушійну силу? Чи справді зелена кава цілюща? Чи можна завдяки каві схуднути чи заробити остеопороз? Скільки кави пити безпечно? Що робити, коли кава вже не діє? Як поєднується кава з алкоголем та смаколиками? Та багато іншого.

Коли: о 19.00
Де: Креативний простір Creative Women Space, провул. Михайлівський 9Б, домофон 64
Вартість квитка: 250 грн.

ВЕЧІР В КІНО: Леонардо 500 

Фільм «Леонардо» — це новий погляд на спадщину легендарного італійця, що отримала нове життя після кількох століть наукового вивчення кодів Леонардо да Вінчі. Серія інтерв’ю з відомими істориками, бізнесменами та керівниками індустрій дозволяє дослідити, як новаторські погляди да Вінчі впливають на сьогоднішній бізнес та науку.  Як нові шляхи для бізнесу відкриває наука і як вона це робить? Як ідеї Да Вінчі успішно використовуються передовими компаніями світу?  Фільм присвячений 500-ій річниця з дати смерті італійського генія. 

Коли: о 19.00
Де: кінотеатр "Київ", вул. Вел. Васильківська, 19
Вартість квитка: 150 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ: арфа з джазом та екзотичні інструменти

Арфа Джаз

Завдяки унікальному поєднанню арфи та джазу від учасників концерту - Аліни Бжежінської, бас-гітариста Ігоря Закуса та барабанщика Сергія Табунщика, музичні твори зазвучать сильно та неповторно, підкреслюючи їх мелодійність м'яким переливом арфового супроводу!

Коли: о 19.00
Де: малий зал Палацу "Україна", вул. Вел. Васильківська, 103
Вартість квитка: 200 грн.

Древо Живи. Концерт "Пульс Землі"

Концерт у супроводі сферичної візуалізації Зоряного Неба.Творчi артефакти зібрані в період експедицій та подорожей, будуть представлені в куполі Планетарію. Прозвучать тибетські чаші, алтайський варган, карпатська дримба, австралійський діджеріду, бубни, горловий спів, перкусії. 

Коли: о 19.00
Де: Планетарій, вул. Велика Васильківська, 57
Вартість квитків: 200-400 грн.

ВЕЧІР ТЕАТРАЛЬНИЙ. Презентація театрального номера журналу "Антиквар"

Театральний номер – це і ґрунтовний аналіз сучасних кураторських виставок, і актуалізація наявних театральних колекцій, і бесіди з гравцями театральної сфери.

Коли: о 19.00
Де: Довженко-Центр, Сцена 6, вул. Васильківська, 1
Вхід вільний. Реєстрація